Si funksionon

ADDO eshte nje aplikacion risi ne Shqiperi, ku cdo shofer mund te perdor makinen e tij personale per te fituar para...

  • Per Shoferet
  • Shkarko app ADDO driver ne Play Store/App Store
  • Rregjistrohu si Shofer
  • Mbaj aplikacionin online ne kohen tende te lire
  • Per Pasagjeret
  • Shkarko app ADDO passenger ne Play Store/App Store
  • Vendos destinacionin ku deshiron te shkosh
  • Konfirmo makinen me afer jush
  • Kryeni pagesen (Kesh / Karte krediti, debiti dhe Paypal)
  • Mberrini ne destinacion shpejt dhe lire

ADDO eshte kudo dhe ne cdo kohe

Levizje te perditshme neper qytet. Doni te shkoni ne aeroport heret ne mengjes. Festoni deri naten vone dhe ju nevojitet nje makine per t'u ktyer ne shtepi.

Kudo qe te shkosh, gjen ADDO per nje udhetim te shpejte dhe lire.

Me kosto të ulët për udhetimin tuaj ne distanca te shkrutra apo te gjata

Ju gjithmonë mund të kërkoni taksi me çmime të lira. Por është e vështirë dicka e tillë dhe më shumë do humbisni kohë duke kërkuar.

ADDO i shërben të gjithëve me cmime të përballueshme duke marr parasysh koston e jetesës në Shqipëri.

Siguria në fillim

Çdo pasagjerë duhet të përdor masat e sigurisë për jetën e tij, duke përdorur rripin e sigurimit.

ADDO është projektuar për sigurinë tuaj...

Çdo shofer i ADDO-s duhet të përmbush kriteret tona në të cilat më i rëndesishëm është që të siguroj pasagjerin e tij duke e detyruar të vendos rripin e sigurimit, në të kundert pasagjeri nuk mund të vazhdoj udhëtimin e tij nëse nuk i bindet rregullave të qarkullimit rrugor të cilat do të citohen nga shoferi para nisjes së udhëtimit.